Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Pavka
18. října 2012
Také mi odešla maminka, je to teprve 24hodin, dnes jsme byli zařídit pohřeb.Přivezli jsme si věci z onkologie.Je to strašně těžké, nevím jak to zvládnu.Sice všichni říkají,musíš to zvládneš a takové ty řeči okolo......
Maminka upadla do prvního komatu 31.8., 13.9. ji operovali nádor v hlavě,byla při vědomí, od října byla na chemoterapii, dostala pouze 3dávky + nějaké ozářky, do poslední chvíle věřila uzdravení a my také....Vozily jsme si ji na víkend domů, měla radost z paruky....Ale přesto preze všechno, nedokázla si odpustit cigaretu, i když jí to zabíjelo, tiše, pomalu ale jistě.Budiž nám utěchou, že upadla do komatu a už se netrápila.Bojovala ještě skoro celý den, než vydechla naposled.Byli jsme se s ní rozloučit, už spinkala, mozek nefungoval, a dali jí poslední SBOHEM...........Večer jsem volala na JIP , zda se stav nezlepšil, bohužel svůj boj s těžkou nemocí prohrála dne 17.10.2012 v 17hodin.Večer se se mnou rozloučila.....Už jí je lehká zem a je zase u své maminky a tatá´ínka v nebíčku...
Maminko, miluju tě , já i Tvůj Fanoušek, vnučky Karolínka a Anetka,
Sbohem Tvoje Pája

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?