Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

petra či
8. září 2012
proste prečo je život taky kruty???..nemam už teraz nikoho..ocino mi zomrel pri autohavarii ,ked som mala 14 rokov..teraz mam 26 ...a mamina bola pre mna wsetko..moj brat zije uz dlhe roky v anglicku ..a ja sice mam priatela,ale neviem ci to ma buducnost..cakam mimino a to jedien ma ako tak drži pri živote....strašne som lubila maminu..bola pre mna vsetkym na svete..teraz sa uz enmam komu postazovat ..nemam sa skym tešit zo života...ked tu neni..a boli ma najviac ,ze nevidela vnučatka...a ona sa tak tešila zo života..tak malubila a spoliehala sa na mna,ze jej pomozem..a ja som jej nedokazala pomoct...a ona musela zomriet sama bezomna v nemocnici..nejakej hnusnej..neodpustim si,ze ten posledny den som snou nebola...ze som sa s nou nerozlucila..ako mma zvladat ,tuto situaciu,,..mimino za 3 tyzdne na svete a ja len plačem za maminou......prečo je svet taky kruty..neverim uz ani v boha neverim v nič..lebo maminka,keby isla niekam do neba..nenechala by ma trapit sa..dala by mi vediet,ze je pri mne..nech sa netrapim a nech neplacem...ale nie.....ona mala žit..lebo bola pre mna vsetko,boh ano nikto mi ju nemal zobrat....dobri ludia by enmali takto zomierat..........

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?