Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hana
21. června 2012
Dobrý den Květuško,
po delší odmlce jsem opět najela na tyto stránky. Věřte Květuško, že tatíčkovi je už dobře. to že se před smrtí smál, byl veselý svědčilo o tom, že věděl o svém odchodu. Věřte, že tatínek odešel nahoru šťasten . a nám pozůstalým nezbývá nic jiného, než-li se s odchodem našich milovaných naučit žít. Je to však velice těžké. Je dobře, že pláčete, lepší plakat než-li slzy držet v sobě. dnes je to 11 měsíců co mi mamka odešla, bolí to stále moc, ale když je mi nejhůře vzpomenu si na to, jak maminka trpěla a přeji ji , že se vrátila "domů" a pevně věřím, že je tam šťastná a vím, že je to tam zařízené tak, že nás mohou navštěvovat, vnímavější lidé mají ten dar, že "cítí" přítomnost někoho u sebe, já mezi ně bohužel nepatřím, ale vím, že mamka při nás je, že nás bude ochraňovat a v případě potřeby, dá nějakým z
působem znamení, většinou ve snu, je třeba si všímat a pamatovat obsah snů. Buďte hodně silná, myslete na to pěkné, co jste s tatíčkem prožila. Když budete chtít napište mi prosím na můj e-mail. jak jstse výše psala, že jste mi posílala e-mail 19.5., bohužel mně nic nepřišlo. Budu ráda, když i napíšete.Hana ( e-mail:
hana248@seznam.cz)

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?