Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Květa
11. června 2012
Milá Haničko a všichni truchlící,
já jsem vám psala na email 19.5. tak nevím jestli jste ho dostala. Jak se vám daří a jak vše zvládáte? Já se cítím velice špatně , je to o moc horší než v prvních týdnech jak tatíček odešel. Haninko, vaše maminka s vámi není delší dobu a i přesto se cítíte špatně, tak si myslím že čas takovou bolest jakou máme nezmenší.Moc pláču a je mě moc smutno, pořád si říkám proč se to stalo, já jsem nečekala že to bude tu noc 10.5. ve 1.15 hod.,protože tatíneček se mnou mluvil, byl veselý a najednou říkám zhasnu lampičku a půjdeme spát a usnuli jsme a asi tak za hodinu tatíneček naposledy vydechl a už nebyl. Já vím, že kdyby byl tady ještě i o jeden déle tak by to bylo pro tatíčka velké utrpení, protože poslední tři dny přestal jíst i skoro pít a začali se dělat proleženiny, byl tak slabounký že se nomhl ani sám posadit. Já to všechno chápu, ale proč onemocněl , proč tady není , mě je hrozně moc smutno. Hani, vím jak se cítíte , opravdu je to těžko popsatelný pocit, je to velká bolest a prázdnota. Pláču a je mě moc těžko, Hani buďte silná, aby jste vše zvládla. Květa

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?