Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Premek
22. května 2012
Byt ta bolest je tryzniva a mnohdy propadame prave te beznadeji,tak je treba si uvedomit,ze je nasi povinnosti nest dale odkaz svych rodicu.Nase okoli nas vnima a potazmo hodnoti tak,jaci jsme.A verte,ze kdyz vas lide budou vnimat jako veselou,slusnou,pratelskou a zivot milujici zenu,tak ne vsichni,ale valna vetsina lidi si rekne,sakra ta Kveta je takova skvela zenska ta jiste musela mit skvele rodice,minimalne jednoho z nich.A to je ten odkaz nasich rodicu a predku.Timto nasim drahym prokatuzujeme uctu.Ne,ze se uzavreme do hradu smutku a beznadeje..Moje mama tu neni a uz nikdy nebude,je to bolestive,ale je to tak.Nicmene jsem tu ja,a ja ostatnim ve svych 34 letech musim ukazat,me mama byla skvela.Ona to ukazala svym zesnulym rodicum,predala to v genech me Ja to musim a velice rad nest dal.Tohle nasi rodice chteli.
Pokud jsem ve svem psani se nekoho dotknul,tak verte,ze u vsech pisatelu zde,chapu a nesmirnw soucitim s jejich bolesti.Tu silu ma kazdy z nas,u nekoho se projevi hned,u druheho pozdeji.Pojdme oslavovat sve zesnule pribuzne,rodice.Pro utrpeni.nam.oni prece nedali ten krasny dar zivota

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?