Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Květa
1. května 2012
Hani, moc vás zdravím i všechny na tomto webu. Doufám že vše zvládáte i přesto že jste přišla o svou maminenku. Já se hrozně moc bojím až tady tatíneček nebude. Moc špatně se cítím , když vidím že se na tatínečkovi něco zhorší tak se moc bojím že bude konec. Včera jsme byli sanitkou na transfuzi krve, protože mu klesnul hemoglobin a byl těžce anemický. Dnes dopoledne pospával a kole jedné hodiny po obědě se zeptal, proč bude jíst když je noc, říká že je zmatený, ale jinak si vše pamatuje i že byl včera na transfuzi.Jěště tak před 4 týdny sám chodil po bytě, dnes sám neujde ani jeden krok a sám se neudrží na nohou. Vidím sama že se tatíčkovi stav zhoršuje, ale já nevím jak poznám že už mu zbývá jenom pár dní a moc se bojím že ty dny nebude s tatíčkem celé. Nyní jsem nachlazená mám teplotu, tak proto za tatíčkem nechodím tak často, ale když za ním jdu tak mám roušku, protože se bojím aby to ode mne nedostal.
Haničko, moc na vás myslím a je mi líto že spolu komunikujeme o konci života a ne o radostných věcech moc vás obdivuji že vše tak zvládáte vaše maminka může být na vás pyšná. Květa

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?