Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hana
19. dubna 2012
Milá paní Květuško,
je to velmi těžké smířit se , že vám tatínek odchází, vím, o čem píši, v sobotu to bude na den 9 měsíců co odešla maminka a stále denodenně brečím, moc mi chybí a bude chybět stále dokud tady budu v pozemském životě.Když jsme se s maminkou loučili, než-li ji lékaři uvedli do umělého spánku, ve kterém odešla do 24 hdoin, tak jsem byla ráda, že již nebude mít bolesti, nebude ji nic trápit, že jí bude krásně, ale pak samozřejmě přijde to procitnutí a uvědomíte si, že je to navždy odchod z pozemského života. Vím, že maminka je nyní v duchodním životě, ale přesto, je těžké se s tím smířit, proto také hodně čtu právě knihy týkající se duchovna. Hodně mi pomáhají pochopit, že smrtí nic nekončí, že smrt vlastně neexistuje, jenom jde o přechod a to mne zklidňuje. Věřte, že vám tatíček bude vcházet do snů po jehom odchodu tam "domů", bude nad vámi držet ochrannou ruku, bude vašim andělem strážným, jako to cítím já u své maminky. Nyní je vaším prvořadým úkolem tatíčka držet za ruku, hladit, hodně si s ním povídat a až přijde jeho čas, poznáte to. Pokud to bude jenom trochu možné, ponechte si tatínka v domácí péči do poslední chvíle, pakliže to již možné nebude, v nemocnici vám řeknou, kdy se blíží jeho odchod, abyste s ním mohla být do poslední chvíle a držela ho za ruku.
Květuško podívejte se na tyto stránky, po smrti maminky jsem stále hledala, kdo by mi pomohl, kdo by mne povzbudil, pak jsem narazila na tyto nádherně stránky a když je mi moc smutno a hodně pláču, podívám se na ně, dokonce jsem si některé články p. Ďáskové vytiskla a čtu si je stále dokola, abych pochopila a zklidnila se. Zadejte si do vyhledavače: duchovni tym
Moc vás pozdravuji i vašeho tatínka a přeji hodně sil, a užívejte si každého dne, kdy můžete být s tatínkem. Krásnou dobrou noc. Hana

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?