Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Sabina
30. ledna 2012
Moni, děkuji moc za odpověď a omlouvám se, že reaguji tak pozdě. Když jsem psala minulý příspěvek, tak jsem měla zrovna ohromný nával paniky, pak jsem jela s mámou na dovolenou a našla si nového přítele a nemohla jsem si vzpomenout kam, že jsem to psala. Máte pravdu, měli bychom si s nimi užívat jak nejlépe to jde. Myslím, že jste se na to připravila již dříve, dokázala jste se s tím smířit. Já to nedokážu, neumím si představit,, že bych ztratila jediného člověka, kterého mám. Navíc přítel není z ČR a já trávím dost času tam..což mi opravdu situaci o 100% zkomplikovalo. Mezitím táta dostal infarkt a málem umřel, nic nedělá, má deprese. Máma táhne všechno - práci, úklid, nákupy, zařizování atd. Zjistila jsem, že mezitím co byl v nemocnici, tak si volala sanitku i ona, protože měla silné bušení srdce. Je zatím zdravá, ale už je jí 60 let a když si představím celý ten její život plný stresu, tak mne popadá opravdu panika z její smrti, náhlé nemoci atd. Vždyť já jí poslední dobou i objímám s tajným brekem, že je to třeba naposledy!! V noci nespím a brečím..koukám se z okna a říkám si, že teď tady ještě je, ale jednou se budu koukat z okna na svět bez ní. Nemám sourozence, ani příbuzné. Prostě si to neumím představit a vůbec nevím co mám dělat. Vím, že na trápení budu mít ještě času dost, až se to stane, ale nemohu si pomoci..

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?