Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Pavla
6. ledna 2012
Zdeni, to co teď prožíváš, já prožívala přesně před rokem. Když čtu tvé řádky, jako bych je sama psala. S přáním vidět se s ní ve snu jsem usínala a stále usínám každou noc. Ta myšlenka na to až jednou zemřu, že se možná shledáme, tak ta mě také napadala velice často. Ale jak píšeš máš dvě děti a ty k tobě cítí tu samou lásku, jako ty ke své mamince. Tu cestu bolesti si musíš projít a já ti slibuji, že bude lépe. Vím o čem mluvím. 9.12.2010 mi odešla moje nejmilovanější maminka. Byla mě i mým dvěma synům (4,8) vším. S ní odešel kus světa radostného, barevného. Byla ji 55 let a zemřela velmi náhle. Nemocná nebyla. Den před tím mi mávala z okna,když jsme odjížděli. Stále ji vidím, jak se usmívá a volá mé jméno. Druhý den jsme spolu mluvili ráno o telefonu a já se s ní ani nerozloučila, protože pak s ní mluvil malej a pak to položil. Řekla jsem si, že ji zavolám později,ale pak mi volali, že je v nemocnici. 3 dny byla v komatu. Mluvila jsem na ni, hladila ji, byla tam s ní celou dobu, dokud ji nepřestalo bít srdíčko. To co jsem pak prožívala, je nepopsatelné. Zmátořila jsem se jen kvůli dětem. Potřebují mě. Byly na babičku velmi fixované. Trávily s ní každý víkend. Druhou babičku nemají, tak se jím to snažím vynahrazovat, ale stále o ní mluví. Je to bolest, ale časem se zmírní. Zdeni přeji hodně síly. Budeš ji potřebovat a já taky. Pavla

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?