Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

zdenka
  (kontaktovat autora příběhu)
22. prosince 2011
Ahoj 10.prosince 2011 mi zemrela maminka na rakovinu ani nevime ceho mela velke bolesti a nemohla absolvovat CT bricha ,Zacalo to bolenim kolena ,paralen a ibalgin ji vubec nezabiral doktori se k ni moc hezky nechovaly neverily ji ,ze ma takove bolesti moc plakala .3 listopadu jsme se dozvedeli ze je to rakovina a pak to slo rychle nemohla si stoupnout ani lehnout jen sedela v kresle byl problem s mocenim a m ela prolezeniny prosla jsem si peklem divat se na maminku jak se trapi bolesti plakala nechtela umrit mam dve deti nejmladsi je 8 mesicu stara .byla jsem fyzicky i psychcky vycerpana .chtela umrit doma ale neslo to byly jsme s bratzrem porad u ni porad to mam pred ocima to jeji hnusne umirani .kdyz me bratr volal ze v osm rano zemrela ja tam o pul devate prijela mela slzy v ocich umyla jsem ji ,oblekla do rakve aby s ni uz nic nedelali a mela klid.Denisko moc to boli porad placu v den pohrbu jsem prisla domu a vzala jsem si prasky na spani strasne jsem chtela jit za ni .ted kazdy vecer usinam a doufam ze za mnou prijde aspon ve snu .Ptas se co bude potom .bude ti moc smutno a bude se ti styzkat ,pred rokem touhle dobou jsme se tesily na vanoce chodily spolu po nakupech a tesily se s mimi co jsem mela jeste v brisku a vubec nas nenapadlo ze za par mesicu mama nebude .24 prosince jdu za ni na hrbitov srasne to boli ,brecim a nic me netesi doufam ze az jednou umru ze ji uvidim mooc si to preji Densko drz se ahoj Zdenka

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?