Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

marcela
17. listopadu 2009
Dobrý večer Radko,já mám tu samou bolet,včerá i zemřela maminka v nemocnici,bylo to hrozné dívat se na ní jak nám schází,před měsícem šla do nemocnice s tím,že jí černá malíček u nohy ,tak to byly dva pstry amputace,po týdnu noha, až nad kolenem,to jsem podepisovala papír,že budou mamince amutovat pouze nohu v bérci,ale pak to bylo víš,dělají si tam co chtějí,po dalším týdnu jí amutoval pravou nohu s tím,že to muselo být,anýž by mě s tou situací seznámil,že jí budou brát další nohu,no prostě řezali jí na kousky a ještě byl primář nemocnice tak drzý,když jsem se zeplatla na stav tak brýkal,že co zase chceme,že vidíme jaký je stav ,že umře a řval na celý pokoj intenzivní péče,kde mají mít lidé klid a ne ,aby je ještě stresoval,maminka vše sledovala,bylamyšlenkově moc dobře na to že jí bylo nedožitých 89 let,ještě jsme se s ní nerozloučili až v pátek,brečím,co všechno si musela vytrpět,aby přišla v tomhle věku o obě nohy,napakovali si kapsy penězi na starých lidech,kteří se nemohou bránit,ani jsem nevěděla,že jí budou amputovat druhou nohu,dělají si co chtějí.Cítím s Vámi marcela

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?