Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

nora
19. října 2009
ahoj, je mi moc lito toho, ze ti zemrela babicka. To co popisujes ohledne chovani lekaru a personalu v nemocnici je strasny!
Moje babicka zemrela o 6 dni drive nez tva. Svym zpusobem to bylo take mozna zbytecne, nebo to tak proste melo byt. Babicka odmitla ve svych 81 letetch lekarskou peci, protoze spadala do nemocnice v Benesove, kde po 14 dnech podepsala revers, protoze chovani lekaru a sestricek bylo hrozne a babicka se citila tak spatne psychicky, ze chtela zpatky do domova duchodcu, kde poslednich 12 let zila protoze byla upoutana na vozicku. A byla tam stastna.
Je mi to strasne lito, ze uz tu neni a ze uz je to naporad, je to hrozne divny. Chtela jsem te podporit a rict ze ja se take citim hrozne divne... porad na ni myslim, presne jak pises, co jsme delaly, o cem sme mluvily a tak...
Prestoze babicka si vybrala smrt a nechtela do nemocnice, tezko se mi s tim srovnava.
Ale snazim se verit, ze to bude lepsi, budeme si muset zvyknout, ze uz tu neni. Docela mi pomaha s ni v duchu nebo i nahlas mluvit. Nevim jak moc veris na veci ktere jsou mimo nasi moc,ale ja jsem presvedcena, ze odnekud na me bude davat vzdycky pozor!

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?