Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Zdenka.Zajíčková
31. května 2006
Smrt našich blízkých bývá bolestná. Jsme lidé se svými city. Naši předkové byli moudří, zanechali nám tu několikerá přísloví. V této souvislosti se mi vybavuje jediné - Když zemře otec, odejde chléb. Když matka - odejde vše...Obraz člověka, kterého milujeme, nevymizí nikdy. A tak je to správné. Časem nám zůstane hluboce vryt v našem srdci. Pokud budeme stát před důležitým rozhodnutím, vždy k nám z hloubi duše promluví. Milá Radko, dostala jste velký dar, když jste směla svou maminku při umírání doprovázet. Vaše smiřování s jejím odchodem bude méně bolestné. Milý Jane, Vám a také Radce chci nabídnout jednu útlou, ale širokým srdcem psanou knížku, která by Vám mohla alespoň trošku pomoci při zmírnění bolesti. Napsala ji paní doktorka Svatošová. Zakladatelka prvního hospice u nás. Knížka se jmenuje - O naději. Vydalo ji Karmelitánské nakladatelství. Pokud ji nebudete moci sehnat, ráda to pro Vás udělám. Vyžádejte si na mne e-mail v redakci. Pokud budete chtít, dám Vám svou adresu a můžete se mi ozvat poštou. Sdílená bolest je bolestí poloviční.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?