Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Zklamaná dcera
7. března 2006
Vážený pane Novák, tatínka jsme si vzali domů, protože hospic nic nevyřešil. Stále jsem jen poslouchali, že oni vědí co potřebuje,my se o něho tak nepostaráme, ať si šetříme sílu a nepřetěžujeme se, on je přece jen starý člověk a může odejít důstojně .... Prostě si stáli za svým a když jsme podali námitku, tak se nic nevyřešilo za chvíli se to opakovalo znovu. A jsme přece dospělí lidé a nebudeme něco pořád a stále dokola opakovat a žádat. Musím vás upozornit, že pokud to není někdo z jejich blízkých tak se o něho nikdy nebudou starat tak jako my. Je pár vyjímek jak píšete, ale bohužel tento hospic nás zklamal. A jak píše paní Hrdličková, svým rodičům to dlužíme !!! A kdo chce a udělá si čas, tak se dokáže postarat o svého rodiče i doma. Stačí si zajistit také domácí péči a vše se naučíte. Víte Hospic léčí umírající a nemocné lidi, kdy jim dá léky od bolesti,ale lásku jim nedají. To jim musíme dát my. Nevím jaké zkušenosti máte vy, já jen vím, že stížnosti nic nevyřešily. Takové zkušenosti mám a jsem ráda, že jsem byla tak vychována a tatínka jsem vzala domů. A řeknu Vám ty pohledy na ostatní lidi, kteří si přáli jít také domů, jak prosili svoje dcery a syny ať je vezmou domů, hrůza.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?