Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Magda
31. července 2011
Ahojky,
já vím, že je to pro Tebe hodně moc a moc těžký a taky bych Ti nejraději poslala plno síly. ale
můj táta taky umřel před 2 lety na rakovinu žaludku, zjistili mu to v červnu a v 21.12 zemřel :-( Taky to bylo strašně moc rychlý :-(
A tenhle týden moje nejmilovanější babička (78 let) na světě. Ve čtvrtek byla ještě u nás a trošku jí bolelo břicho, koupila si kapky a říkala, že si půjde lehnout domů, že se chce být v klidu sama. Tak jsem jí v pátek ráno volala několikrát a vůbec to nebrala, mám ještě dvě malá dcerky, tak jsem ještě musela počkat, až příjde brácha je na chvíli pohlídat, nasedla jsem do taxíku a myslela jsem, že když odemknu bude babička sedět na křesle nebo že ještě spí, ale přišla jsem do obýváku a babička tam pololežela na gauči s pootevřenýma očima, tak jsem si myslela, že kouká, tam jsem na ní promluvila a babička nic, tak jsem na ní šáhla a byla celá ledová a mrtvá, v tu chvíli jsem zařvala na celej barákkkk,néé to snad néééé.Kdyby za mnou nepřišli babiččiny sousedi, tak jsem se tam asi vedle babičky složila taky.Protože takový šok jsem opravdu nečekala.Babička byla vitální do poslední chvíle, chodila nakupovat a hrála si s pravnoučátky. Nevím vůbec jak z toho ven, pořád vidím babičku před sebou, jak tam leží mrtvá :-( Ještěnevím jak to vysvětlit 4-leté dceři, která babičku taky moc milovala a každou chvilku přišla babička k nám i dneska ráno se ptala, kdy babička příjde, tak jsem jí řekla, že jí není dobře :-( Smrt našeho táty nesla dcerka ve dvou letech taky hrozně, protože s ní byl denodenně Mám toho v srdci taky hodně mooooc a moc to bolí :-(

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?