Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Monika S.
  (kontaktovat autora příběhu)
18. ledna 2016
Dobrý večer. Také nevím, co dál. Byli jsme s manželem 13 let.Máme 2 kluky,kterým je 11 a 7 let.Manžel od nás odcházel vždy, když zůstal doma marodit.Je řidič Mkd a ti jsou závislý na dietách, jinak mají jen základ. V r 2013 jsme stáli už u rozvodu,ale po dvou a půl hodinách to stáhl.Vloni v září mi řekl, že chce odejít. Nečekala jsem to.Vše bylo v pohodě. Měl zůstat do vánoc, ale nakonec se vše vyhrotilo,až mu i děti řekli, ať odejde.Nemusím vám asi říkat, jak mi bylo,když se stěhoval. Já jsem v inv.důchodu, tak jsme se domluvili na výživném.Rozvádět se nechce,ale bydlet s námi také ne.Odstěhoval se k tatovi.Jednou za 14 dní jezdí domů na víkend a tak si jezdí pro děti. Ale je to tak,že jsou u nás. Děti se zhorsili ve škole, tak chodime k psychologovi.Není mi z toho dobře, když manžela vidím. Naštěstí spolu máme dobrý vztah a komunikujem už kvůli dětem normálně. Ale mám ho stále mic ráda. Děti jsme měli pozdě. Mě je nyní 47 a manželovi 53 let.Moc nám chybí. Ten byt je můj, ale může se kdykoliv vrátit. Vím, že se tam necítí dobře. Když je u nás, tak se mu odsud nechce.Po vánocích tady byl s tatou,přivezl klukům dárky a táta mu řekl, ať se zbali a maže zpátky, když viděl, že se kluci od něj ani nehli.Nevím, jestli to chce čas. Pořad na něj myslím. Zdravej už taky není a peníze nejsou všechno. Zdraví, štěstí a lásku si za ně nekoupí.Sourozenci nemám, byla jsem jen s mamkou.Ta už je také hodně nemocná. Nikoho jiného nemám. Přítel, kterého jsem měla několik let před manželem mi také ublížil. Psychicky jsem se zhroutila a jsem v i.důchodu. Potom už jsem nikoho nechtěla, ale po třech letsch jsem se seznámila s manželem.Byl rozvedený a má 3 dnes už dospělé děti.Moc jsem si přála děti až s ním se mi to povedlo.Kluky miluje.Řekl jim,že mámu už nemá rad,Ale to bylo v září. A teď se chová jakoby se nic nestalo.Jen,že se nechce vrátit. Trápím se,nespím,nejim,Ale asi už s tím nic neudělám.I když si myslím, že už taky na to přišel, že udělal chybu, ale neumí říct promin,já to tak nechtěl, nebo cokoliv jiného. Včera i dnes s námi strávil celý den.Když bydlel tady,nemusel se o nic starat.Přijel, já vyprala, na vařila,nakoupila a on celý víkend nemusel nic dělat. Teď musí sám a ještě se starat o tatu,aby tam měl na 14 dní jídlo atd.než se vrátí. Jinak tam chodila jeho segra,ktera bydlí naproti. Čas ukáže co bude dál. Jsou jen dvě možnosti. Buď se vrátí, nebo zůstane tam.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?