Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Ivana
27. října 2014
Našla jsem tyto stránky taky náhodou, jak mnoho jiných, kteří tu píší své příspěvky...a chtěla bych se taky s Vámi podělit o svůj bol...přesně před 25 dny mě zemřel přítel,partner,kamarád-láska mého života. Zastřelil ho náš soused nelegálně drženou zbraní...jen tak...namířil a střelil...první jsem ho hledala všude, kde může být, nespala 2 dny a ten hajzl ho měl doma a chtěl ho odvézt někam pryč, kde bychom ho už nikdy nenašli...pomocí lidí z okolí a policie jsme ho nakonec u něj doma našli, a to díky setřené krvi před jeho domem...byl to šok...asi se s tím nikdy v životě nevyrovnám...byli jsme spolu 2 roky a příští rok mě chtěl požádat o ruku, o tom se svěřil své mamince...milovali jsme se tak moc...plánovali budoucnost, kam se všude podíváme, co procestujeme...chtěli jsme se naučit lyžovat, vše dělat spolu...přestavovali jsme si baráček, mluvili o miminku...skvěle jsme si rozuměli i beze slov...tolik jsme se spolu nasmáli...byl to můj princ z nebes...vysněný chlap...tak jsme byli šťastní.....je to tak šílená bolest, že to nejde popsat slovy...cítím se hrozně, všichni říkají, že to chce čas....ale nejde to....tak moc mi chybí....a vrátit to už nejde...

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?