Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Monina
  (kontaktovat autora příběhu)
18. července 2012
protože to bude už vždycky jen poloviční.... člověk se s tím naučí žít, ta bolest otupí a nebude už tak nesnesitelná, ale už je to na celý život....a to, že uvidíš každý den své dítko a třeba i náznaky podoby k němu, o to těžší to budeš mít a budeš muset být neskutečně silná, abys to zvládla - ale máš pro koho....já s tím válčím každým dnem, protože taťka žil pro vnučku a kdykoli se ji povede něco nového, nebo něco poví, nebo ji oblíknu něco, co by se mu líbilo, vždycky mám slzy v očích a myslim na něj, jak moc by byl pyšnej a vyloženě mě sere, že u toho nemůže být a vidět to....a věř, že taťku miluju tolik, že první z věcí, které mě napadly bylo, že chci jít za ním....ale mám tu dceru, která mě potřebuje a navíc, až bysme se se s ťatkou setkali tam nahoře (což kdybych si vzala život sama, by se asi nestola, ale kdyby jo) tak by mě tak vynadal a byl by naštvaný, že sem jeho smysl života (vnučku) opustila...proč odchází lidi, kteří jsou milování a milují, váží si života a chtějí tu být nevím....pár dní po smrti taťky jsme potkala jednoho, který žije z toho, co mu kdo dá, měl rodinu a byl to pěknej chlap, dneska z něj je povaleč a opilec....takovej by nikomu nechyběl, nevážil si rodiny a spořádanýho života a stejně je furt mezi živýma....Těším se jednou na dobu, až taťku potkám, objmu ho a jen se budu dívat na to, jak vypadá....nejsem věřící, ale svoji víru mám a to mi denně dává sílu, začít každý den odznovu s vědomím, že tu není a musim držet i mamku...je toho hodně, co mám na srdci a ani by se mi to sem všechno nevešlo a navíc to ani nikoho nebude bavit číst....jen všem nám tady přeju hodně sil do dalších dní, i když to vyžaduje spoustu přemáhání...jednou se se svými milovanými zase shledáme..jejich láska tu je s námi....Moni, hloupý osud si našel vás dva, ale štěstí co nosíš pod srdcem je zázrak Vaší lásky, opatruj ho v sobě a vychovej přesně tak, jak byste to udělali spolu...je to dar od něho, ten nejcennější, který TI mohl dát....hodně hodně sil a kuráže Ti přeju do té rvačky se životem a bojuj, buď silnější a přeper ty tíživé životní situace, ač to jde těžko...bojuje víc lidí, tak si ráno vzpomeň na to, že nejsi v tom boji sama....SPRAVEDLNOST NEEXISTUJE a dávno nevěřím přísloví "na každou svini se voda vaří" - nevaří....

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?