Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Ludmila
5. září 2010
Milá neznámá, také zde nejsem poprvní, chodila jsem na tyto stránky od momentu, kdy byl nad mým manželem vyřčen ortel smrti - od února letošního roku. To co píšete, bylo i u nás, předpokládám, že i stejná DG a já věděla, že se od února dívám smrti do očí. I můj manžel byl bojovník, nechtěl to vzdát, ale ta obluda byla silnější, porazila ho 17.7. tohoto roku, takže já budu vzpomínat 2 měsíce jeho odchodu za nějakých 12 dnů. Správně píšete, je to nepřenosná zkušenost, my bojovali společně doma, celou dobu. Pocity jako bezmoc, zoufalství, bolest, vztek , ty mě provázely celých 160 dnů a nocí, co jsme bojovali. Bojovali jsme , ale já věděla a denně viděla, že prohráváme. Kolik času bude potřeba, abychom se nadechly a aspoň trochu normálně šly dál ? Vůbec si to neumím představit a bojím se, že toho času už mě ani tolik nezbývá. U Vás je to o to horší, že máte malé děti, bude na Vás jim tátu nahradit - ale jde to vůbec ? Přeji Vám hodně, hodně sil, osud nás krutě zasáhl, ale není v našich silách na tom cokoliv ě.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?