Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Irena Tesařová
29. října 2013
Vyžádala jsem si průběžný záznam o vykázané péči.Výkon,který tam je vykázaný,se dělá- jak jsem si vyčetla na nettu, v narkoze.Dokonce jej matce dělali,když v nemocnici vůbec nebyla.Tak nevím,asi za ní jeli do DD,tam ji dali narkozu a udělali výkon na pokoji.V DD Modrý kámen si naúčtovali necelých 7000kč za rehabilitaci,přičemž s klienty necvičí, sama soc.pracovnice to přiznala. Takže tam je cca 100 lidíx 7000kč- kolik tedy naúčtují pojišťovně jen tak za nic?
Člověku je z toho zle.A pak když těm lidem opravdu něco je,nikdo je neléčí,nejsou peníze.Na mě poslali doktora z nemocnice,jezdil sem šmírovat,sousedi si na mě stěžovali,pan doktor se pochlubil.Zvedl se mi žaludek- z těch lidí ne- ty mám na háku,ale doktor-
k tomuhle se propůjčil a když tam mámu měl,tak se na ni vykašlal.Je to hnus.Proč nepomohl,když už tady byl?On dobře věděl proč.Musela jsem na mámu křičet,nevnímala mě nebo to alespoˇtak vypadalo,když jsem chtěla ,aby jedla ,tleskala jsem - dost silně,kolikrát jsem si přerazila žilky na prstech- pěkně to bolelo,jinak jsem její pozornost neupoutala,na hlas nereagovala.12 let mojí práce bylo během chvíle péče personálem v DD v háji.
Přeju všem,aby si zkusili to samé ,ne ze zlomyslnosti,ale proto,aby věděli,jaké to je,když bojujete s větrnými mlýny zvané České zdravotnictví.
Mohla bych psát ještě dlouiho,ale nemám sílu.Matka nebyla psychicky silná,ale kořínek měla.Kdyby ji včas a správně léčili,mohla tady ještě být.Jenže oni nechtěli.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?