Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

jOSEFA fEDORČÁKOVÁ
  (kontaktovat autora příběhu)
15. ledna 2011
Jsem v invalidním důůchodě mam dvě děti kluk ma pred maturitou a pak chce jit na vysokou a holka chce dělat nástavbu ale nemam na to finanční prostředky jsem važně nemocná každou chvíly ležím v nemocnici samozřejmě ta se platí za léky dom skoro 2000Kč zaplatim najem a poplatky azbyde my na den42KČ.tED DOKONCE MY VZALY I SOCIALNÍ PŘÍSPĚVEK PŘITOM BYCH POTŘEBOVALA MOBIL ABYCH SI MOHLA KDYKOLIV ZAVOLAT POHOTVOSTA KDYŽ JSEM V NEMOCNICI ASPON PŘEZ MOBIL BYCH BYLA S DĚTMY VE SPOJENI POBYT V NEMOCNICI VEČINOU TRVÁ6-8 TÝDNU .kLUK BY POTŘEBOVAL NUTNŠ NOUBUK TED BUDE DĚLAT MATURITU A PAK NA VYSOKOU A HOLKA NEJAKÉ OBLEČNI ATAKY MOBIL NEMUSELO BY TO BIT NOVE MUZE TO BIT POUŽÍVANÉ ALE CO MY DĚLA NEJVĚTŠÍ STAROSTI ABY NOHL KLUK STUDOVAT POTŘEBOVALA BYCH ASPON 50000TISIC .POSLEDNI DOBOU UVAŽUJI KDYBYCH (TOMU DOPOMOHLA)UMŘELA DĚI BY DOSTALY NEJAKÉ PENIZE A MOHLY BY KLUK STUDOVAT A HOLKA SI UDĚLAT NÁSTAVBU ALE MUSIM TO UDĚLAT CO NEJDŘÍV ABY CH MOHLA VRATIT VYPUJČENÉ PENIZE A DĚTI BYLY ZAJIŠTĚNI DĚKUJI ŽE JSEM SE S TIM MOHLA NEKOMU SVĚŘIT

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?