Řeší zákon nějak dříve vyslovená přání pro pacienty, kteří jsou mladší 18 let?

Odpověď na dotaz ze dne 22. prosince 2015 zobrazit původní dotaz
Řeší zákon nějak DVP pro pacienty, kteří jsou mladší 18 let?

Dobrý den,

Zákon (§ 36 odst. 6 zákona o zdravotních službách) neumožňuje sepsat dříve vyslovené přání nezletilým, tj. osobám mladším 18 let.

S pozdravem

Helena Krejčíková