Domácí péče o babičku

Odpověď na dotaz ze dne 8. 10. 2013 zobrazit původní dotaz

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou.
Mám babičku,která je nyní ve Valašském Meziříčí v nemocnici na LDN a rádi bychom si ji vzali domů. Potřebujeme to vyřešit organizačně, přičemž hledáme někoho, kdo by mohl s ní být doma od 4-8 hod ráno. Jedná se spíše o hlídání...
Po domluvě někdy i více.
Prosím o radu nejlépe na mail, jakou cestou bych mohla někoho sehnat.
Moc děkuji
zuzana.ramikova@centrum.cz

Zuzana Ramíková
Pozor, tato odpověď je více než 6 měsíců stará a nemusí proto být již aktuální!

Píšete, že máte babičku ve Valašském Meziříčí v LDN a chtěli byste si ji vzít domů. Hledáte někoho, kdo by s ní mohl být doma od 4 do 8 hodin ráno, někdy i déle. Ptáte se, jak můžete někoho takového najít.

Dobrý den, paní Ramíková,

bohužel neuvádíte, kam domů si budete babičku z Valašského Meziříčí brát, tak Vám nemohu dát konkrétní kontakty na služby, ale pouze Vás navigovat, kde je najdete. V případě, že někdo potřebuje zajistit přítomnost u nemocného nebo na péči závislého člověka, může se v takové situaci obrátit na pečovatelské služby – na webu iregistr.mpsv.cz. Po zadání lokality a dalších kritérií se Vám objeví seznam služeb, které jim odpovídají. Ne však každá pečovatelská služba poskytuje své služby i v noci. Dále je možné projít si na webu pro pečující inzeráty, kde pečovatelé, zdravotníci atd. nabízí různý typ pomoci a stejně tak web pro služby seniorům, kde se vyhledává podobně jako v iregistru. Také je tu možnost si podat vlastní inzerát na těchto webech.

S přáním dobrého pořízení,

Tereza Bímová

Dotaz zodpovídá

Mgr. Tereza Lepešková

Mgr. Tereza Lepešková

sociální pracovnice a poradce pro pozůstalé, vedoucí internetové poradny

Poradna je tu pro vás

Zadejte dotaz