Ivana Veselá
  (kontaktovat autora příběhu)
4. října 2023
Komunikace se zdravotníky

Žádná komunikace od doktorů

Dobrý den, jsem velice rozezlena na komunikace lékařů s mým bohužel již zesnulým manželem . Komunikace nebyly vůbec žádné, jenom prášky na bolest jako je Opium a Morfin obsazen a jejich zvyšování obsahu. Vyšetření, na které jsme vždy 3 neděle čekali a pak čekali další 3 neděle na výsledky. Když jsme se po 1. vyšetření na CT a zjištění rakoviny dostali po 2,5 měsíci k onkologii, řekl, ze na léčbu je pozdě. ,, Kde jste byl” ? , malém mě trefil infarkt . Manžel to vzdal po výrazu Paliativni léčba. Nejradši bych dala lékaře a jejich pasivní léčbu k soudu. Neudělali vůbec nic, další kus masa pryč 😭🥲

Marcela
  (kontaktovat autora příběhu)
15. října 2023
Stejna zkusenost! Biopsie se nepovedla, no tak vas objedname k někomu zkusenejsimu . Chování pomocného personálu ve vyhlasene nemocnici katastrofální. Nakonec vysledek stejne zadny, nenasli primarni nádor, takze paliativni chemo, rok trapeni a u nas ani bolesti prilis neřešili.- běžte do poradny bolesti. Tam se zeptali, “co chcete napsat” a hotovo..kdyz ho chytli silene bolesti a volala jsem zachranku, dovezli ho pouze do spadove nemocnice, kde ho nechali dalsi 3hodiny v bolestech. . Po teto zkušenosti to manžel vzdal. Díky Ceste domu mohl posledni dny stravit doma a pred 2tydny odešel.
Marcela
  (kontaktovat autora příběhu)
15. října 2023
Stejna zkusenost! Biopsie se nepovedla, no tak vas objedname k někomu zkusenejsimu . Chování pomocného personálu ve vyhlasene nemocnici katastrofální. Nakonec vysledek stejne zadny, nenasli primarni nádor, takze paliativni chemo, rok trapeni a u nas ani bolesti prilis neřešili.- běžte do poradny bolesti. Tam se zeptali, “co chcete napsat” a hotovo..kdyz ho chytli silene bolesti a volala jsem zachranku, dovezli ho pouze do spadove nemocnice, kde ho nechali dalsi 3hodiny v bolestech a řešili opilou “maminku z UK” s dítětem 🙈 . Po teto zkušenosti to manžel vzdal. Díky Ceste domu mohl posledni dny stravit doma a pred 2tydny odešel.