Karin
  (kontaktovat autora příběhu)
12. prosince 2023
Truchlení

Smrt dcery Vanesky

Dne 11.11.2023 mi umřela dcera.narodila s nevyléčitelnou nemoci spinální muskulární atrofii lékaři nám řekli,že se nedožije dvou let,ale ona byla bojovnice a já bojovala za ní a s ní.neumrela na svou nemoc ale v pátek odjela ke kamarádce a druhý den mi volali lékaři,že je má dcera mrtvá.
Nevím jak žít dál bez nika nevím neumím to popsat ale bylo jsme jedna druhé vším a čím déle to je tím více mám pocit bezmoci

23 lidé vyjádřili účast.
Radek
  (kontaktovat autora příběhu)
6. února 2024
Dobrý den,
moc je mi líto co se Vám událo.
Staráme se o děti a chceme pro ně to nejlepší, protože jsou naše děti a máme je moc rádi a o to více je tohle rána.
Moc se držte, je mi smutno v čem se nacházíte.
Verů
14. prosince 2023
Toto jedna z nočních můr asi každého člověka. Přežít své dítě, neumím si představit tu bolest a prázdnotu, kterou asi prožíváte. Přeji upřímnou soustrast.
Pokud Vám mohu poradit, zkuste vyhledat odborníka. Psychologa nebo podporu pro truchlící. Mohou Vám pomoci s truchlením, ventilací emocí a zpracováváním nastalé situace.
Také je důležité odžít veškeré pocity a dovolit si truchlit. Jedině tak se člověk může posunout dál a alespoň trochu přijmout realitu.
Zde přikládám web pro rodiče, kteří přišli o své děti, můžete se tam vypsat a je tam kontakt na podpůrnou linku:
https://www.dlouhacesta.cz/pro-nove-rodice
A nakonec přeji mnoho sil a naději v lepší zítřky 🍀

In reply to by Anonym (neověřeno)

Lucie
24. dubna 2024
Soustrast se nepřeje...
Henrieta
13. prosince 2023
Dobrý deň, úprimnú sústrasť prajem. Musí to byť strašné prísť o dieťa, ja som prišla o mamku a skončila na liekoch. Keď zomrie dieťa to je asi najhoršie. Neviem si predstaviť, že by som dcéru pochovala, ale poznám u nás v dedinke mamky, ktorým sa to stalo. Držte sa, ani neviem čo by som mala napísať, len to, že moc s vami súcitím.