prosím o pomoc

Truchlení a vyrovnávání se se smrtíHana
Dnes je to 10 měsíců,co mi zemřel můj manžel.Nedokážu se s tím pořád vyrovnat,bolest je stále větší.Nechce se mi žít,nic nemá cenu.Vím že nic už nebude jako dřív.Velmi jsme se s manželem milovali a tolik chtěl žít,ale ta hnusná rakovina mi ho vzala. Prosím o radu jak se s takovou tragédií vyrovnat.
Lada
Paní Hano, před rokem a půl jsem se nacházela ve stejné situaci, kdy mi zemřel manžel. Myslím si, že vyrovnat se s tím asi nikdy nepůjde, snad, že to otupí a člověk se musí naučit žít sám bez manžela. Jestli si chcete popovídat, napište na email lada.987654321@seznam.cz.
Ikonka bubliny

Prožíváte těžkou životní situaci? Chcete jí s někým sdílet?

Prostor diskusního fóra je otevřený všem, kdo chtějí sdílet své myšlenky, pocity a zkušenosti spojené s vážnou nemocí, umíráním, smrtí a truchlením. Můžete zde najít porozumění, podporu i možnost setkat se s lidmi, kteří řeší podobné situace.

Rozvoj a redesign portálu Umírání.cz proběhl za podpory Nadačního fondu UNIQA v Nadaci Pontis

  • Nadační fond Uniqa
  • Nadácia Pontis
Newsletter

Odebírejte novinky z organizace Cesta domů

Odebíráním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Cesta domů je nezisková organizace, která od roku 2001 poskytuje v nepřetržitém provozu odbornou multidisciplinární péči lidem na konci života.

© Cesta domů, 2026. Obsah webu je chráněn autorským právem. Bez předchozího souhlasu není možné texty, fotografie ani další obsah dále šířit či komerčně využívat.

Cesta domů, z.ú.,
Heleny Kočvarové 1,
140 00 Praha 4
  • IČO: 265 28 843
  • DIČ: CZ 26528843