rada
  (kontaktovat autora příběhu)
7. září 2015
Doprovázení

nemoc

znali jsme se 4 roky,vse bylo krasne. v cervnu jsme se vzali a v prosinci hrozna diagnoza.rakovina tl.streva s metastazemi mnohocetnymi v obou lalocich jater,nemoc ve 4 stadiu pokrocilosti.dalsi uzb neni.nemohu se s tim vyrovnat.chtela jsem s nim zestarnout.

Ája
1. února 2011
Ahoj, je to smutný příběh... Vim, jakou bezmoc a bolest cítíš. Stejná diagnóza byla stanovena i u mé maminky. Na vše se přišlo POZDĚ... Do poslední chvíle jsme však všichni měli naději a věřili... Bezmezně jsme věřili a doufali v zlepšení, že se snad stane zázrak, dnes si ani neumím představit, že by tomu tak nebylo. Ano, dnes máme víc informací o této zákeřné nemoci, ale pokud tato nemoc postihne milovaného člověka, pak nás zasáhne obrovská bolest a bezmoc a nezbývá, než věřit... Je to kruté... Vzhledem ke stejné diagnóze bych se ráda dozvěděla další informace o průběhu nemoci atd., pokud by jsi měla zájem, ráda bych si s tebou vyměnila pár řádků... Hodně síly!

In reply to by Anonym (neověřeno)

radka
5. května 2011
ahoj,moc se omlouvam,ale svuj clanek jsem ztratila diky tomu jak zoufale jsem stale nekde hledala psala ,kde bych nasla pomoc.moc me tesi tva reakce a vis o cem mluvim.jestli si to jeste prectes,napis mi ma muj mail.rada.kr@seznam.cz.dekuji dekuji