Martina
  (kontaktovat autora příběhu)
22. března 2023
Truchlení

Glioblastom IV

Je to víc než rok , co manžel odešel, Glioblastom 4 stupně není diagnóza, ale rozsudek smrti. Píšu to pro Vás co hledáte informace a Váš boj začíná. Každopádně 1 ze 100 přežije, je i klinická studie přeživších, mají jedno společné, zachrání je jejich vlastní imunita.
Proto zkoušejte vše co dokážete, my jsme zkusili Optune, ketostravu, bylinky, niacin, zloutky a vše co jsme našli v klinických studiích.
Manžel bojoval statečně, přežil 27 měsíců, měli jsme čas dát do pořádku majetek, vypořádat děti a každý den, který jsme dostali navíc byl krásný.
Pokud mělo smysl bojovat, věřil, že přežije, bojoval.
Do posledního okamžiku byl při plném rozumu a na odchod jsme se připravili spolu s pomocí domácího hospice a mého zaměstnavatele, který mi umožnil poslední půl rok pracovat z domu ve chvíli, kdy manžel ulehl.
Odešel smířen v mém náručí doma a my co jsme zůstali jsme to dokázali přijmout, protože jsme udělali vše, vše co šlo, aby přežil. Bylo mu 52 let.

37 lidé vyjádřili účast.
Jitka
  (kontaktovat autora příběhu)
8. srpna 2023
Manžel odešel na stejnou diagnozu před 14 dny, rok jsem ho měla doma a umíral mi v náručí a myslela jsem si že jsem vše přijala... ale teď jsem tu sama, přes den se zabavím, ale ráno, večer a v noci ...si říkám, že to bez něho nedám....byli jsme spolu 39 let a ta samota je děsná, nevím jak se s tím vyrovnat...