Vendy
  (kontaktovat autora příběhu)
27. července 2022
Bolest

Chci umřít a je mi jen 16

Ahoj je mi 16 let a už si myslím že by můj život měl skončit víte někteří lidí mají taky takoví pocit ale omlouvám se ale myslím si že chodit spát s pocitem že jsi na hovno a k hovnu s prominutím ale nevím jak to mám ukončit můj strach mi to nedovolí podřezat to asi nedokážu skočit pod vlak taky ne ale můj mozek mi říká že my na tomhle světě nejsme vítání mám pocit ze jsme blázen když tak brzo přemýšlím o smrti ale když si vezmu dětství jsem neměla špatné takže nechápu proč ale tady jde o to že tohle ze mě udělali lidi, lidi mi dali ten pocit to že jsme hnusná tlustá holka na hovno a já si to začala říkat taky a je to bohužel pravda a taky nemám žádné kamarády po vysvědčení už jsme je neviděla a neodepsali takže jsem zjistila že to byli kamarádi v rámci jenom základky a nic jinýho což mě mrzí aj u některých lidech bych to neřekla na konci devítky což bylo úžasný den který se stal 31.6.2022 a byla jsme ještě s nimi venku a už 1.7.22 se nikdo neozval jo jen pak jedna kámoška co chtěla něco ale neboj nebyla jsme tak blbá abych ji pomohla když mě jen využila a chtěla to udělat znova. Nejhorší je že aj rodina mi dává ten pocit to že jsem k hovnu a to je já tom nejhorší mrzí mě že máma přišla o dítě a já byla tak kterou si vymodlila a šla do toho znova a povedlo se jen s části a já ji tady dělám samé problémy.

79 lidé vyjádřili účast.
KataKomba
  (kontaktovat autora příběhu)
13. září 2023
Ahoj, zajímalo by mě jestli už je to lepší nebo to stále trvá.... já tenhle pocit mám už od 5.-6. třídy a teď je mi 27 a ráda bych napsala že je to jen období, ale u mě to jen na chvíli utichlo a zase se to vrátilo, za poslední rok jsem zestárla tak o 10 let, všude cpou lásku a já nechtěla nic jiného než najít někoho s kým mi bude dobře a kdo mě bude mít rád, vídám kolem sebe lidi jak jsou na sebe hnusný jak jsou sobecký a lhostejný. Já taková nejsem a úplně mě svět semlel .... nenašla jsem nikoho .... už si nedělám iluze, můj chlap nedělá nic, hraje na PC a chodí do práce, já taky chodím do práce a vařím Peru uklízím dostanu do držky vyhubovano že chci aby vstal z postele.... jo takhle to končí.... chtěla jsem se jen zavděčit okolí pro které jsem nebyla dost dobrá (máma) a takhle to teď je, každý den slzy a strach....

In reply to by Anonym (neověřeno)

Vasyl
  (kontaktovat autora příběhu)
4. října 2023
Ahojky
Petra
22. ledna 2023
Ahoj Vendy, je mi 32 let a tenhle pocit mám od svých 12 let. V životě jsem nevyhledala žádnou pomoc, ale naučila jsem se s tím žít a hlavně to vše kolem co se děje tolerovat, začala jsem být flegmatikem a je mi úplně jedno co se kde komu stane nebo nestane. Mám dvě úžasné děti za který bych položila svůj vlastní život a to je ten motor co mě popohani dál a dál. Vždy když mám tenhle pocit, že se mi rozsypal celý svět tak si řeknu, co moje děti. A věř mi můj manžel by ti mohl vyprávět jaké to je když je toho na mě všeho moc a kdy se totálně zhroutim. Někdy v tom steku všech emocí mám pocit, že přijít mi někdo pod ruky tak ho zabiju většinou to schytá můj manžel a vím že to se mnou nemá lehký občas, ale vím že mě miluje a já miluji jeho a v životě bych neublížila jemu i když mozek mi říká něco jiného. Vždy mě chytne a řekne mi co pro něho znamenám a kolikrát se postaví a nechá do sebe bouchat abych tu zlost a vztek ze sebe vybila. Spoustu lidí mi říká že se mám jít léčit atd....a že jsem magor, ale nikdo neví co tohle vše vyvolává, ale věřím, že spouštěču je hodně teoreticky to začalo v mých 8 letech a ve 12 byl ten největší zlom mého života a trvá, bolí do dnes a tohle břímě si ponesu do konce svého života. Jen ti chci říct, že život máš jen jeden a nestojí ti zato ho zahodit.
Henrieta
19. srpna 2022
Milá Vendy, chcem vám napísať aby ste si v žiadnom prípade nebrali život. Musíte si povedať, aj keď je to ťažké, že ste JEDINEČNÁ A VÝNIMOČNÁ. Tiež mám 16 ročnú dcéru, ktorá má tiež rôzne názory a svoje starosti, ale vždy jej hovorím, že je vydarená, pretože ona si niekedy myslí, že je škaredá a pod. Tak ju uisťujem, že je jedinečná. Každý človek má svoju hodnotu. Ak sa dá, skúste sa s rodinou porozprávať, prípadne vyhľadať dobrého psychologa. A nie ste tá najhoršia, nie ste ani tučná a ani problémová. Ste taká ako aj každý iný človek. Hovorte si len pozitívne veci. Život máte pred sebou a nikdy neviete koho stretnete. Možno budete mať manžela a deti. Priala by som vám to, snáď sa tak aj stane. Držím vám palce, aby bolo lepšie a vyhľadajte pomoc ak cítite, že ju potrebujete, nie je to žiadna hanba. Držte sa. Všetko dobré praje Henrieta.
dominik
31. července 2022
Vendy nemuze byt tak zle aby si chtela umrit.Zbytecne zmareny zivot.Ti co zustanou budou zazivat neskutecnou bolest.
Lara
29. července 2022
Snaž se být pozitivní a miluj. Výčitky a lítost jsou dobré k uvědomění si, ale pak musíš přijmout,,sebe a vědomě projít nebo dojít kam ti bude vyhovovat. Každý magor potřebuje svého průvodce. Málokdy ho potká... pozná...chce. Svůdce bez problémů vždycky když dovolíš rozboura tě a už se točíš v kolonce jedno ti škrtnout, vyhovující vašim požadavkům na tom výběžku,uplacejte zvuk do vhodného kandidáta a priznejte to co jsem chtěla jsem. Něco mi hoď a já vyberu to co chci odnést na svou pravou stranu kde rozhodnu o radosti nebo bolesti..i velikost a rozměry. Domnívám se že originální styl výrobce se nehodí hodnotit. Vyvolam reakci v automatu?Ztraceno v překladu -moje hry.cz
ian
29. července 2022
Naše skutečná hodnota není dána vzhledem, schopnostmi, společenským postavením a dalšími vnějšími záležitostmi. Ať si o nás kdo chce co chce myslí nebo nám tvrdí, naše existence smysl má - je jí rozvíjení pozitivních vztahů s ostatními živými bytostmi a jejich společným zdrojem, který má v různých kulturách různá jména. A je na nás ji naplňovat a zlepšovat tak svůj život, anebo v opačném případě stále více trpět v zapomnění na svou skutečnou věčnou identitu. Sebevražda toto utrpení jen znásobuje.
Například v Indii je známý příběh o Náčikétovi, který se setkal s bohem smrti Jamou, a ten mu vysvětlil tajemství osvobození ve věčnosti. Nachází se v Katha Upanišadě. Anglická Wiki má článek Nachiketa.
Michaela
28. července 2022
Ahoj Vendy...tak v 16 letech o takových věcech přemýšlet je dost zlé... dospíváš,nedávej na řeči druhých ,měj se ráda taková jaká jseš...Kamarádi ze základky málokdy zůstanou,většinou ty dobré kamarády najdeš na střední škole nebo učilišti,kde po prázdninách nastoupíš.Maminka tě má určitě ráda, možná by pomohlo si s ní o tlTvém trápení popovídat... hlavně se neuzavirej do sebe...a žádné blbiny... užívej si prázdniny a měj se hezky