Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Kateřina
  (kontaktovat autora příběhu)
2. prosince 2023
Dobrý den,

Vaše odpověď mně opravdu potěšila.... Jinak jen krátce: s tou vrátnicí je to bezva nápad, moc děkuji, zkusím:))) A s příbuznými? No je to smutné, ale oni vědí, že jsem sama, a kontaktuji je pravidelně, oni mají chalupu, na kterou jsem i já dříve jezdila, a v létě jsem jim nabídla, že jim tam pomohu, i jsem jim napsala, že už jsem u nich dlouho nebyla, a oni bohužel se vymluví, že toho mají hodně, mají syna, který má rodinu, a tak se zabývají jen jím. O vánocích mi ani nenapíší, když volám, telefon nezvednou... No je to marné... Jinak mám velmi milující rodinu na Slovensku (jsem po rodičích Maďarka), a ti by mně nejen pozvali, ale pravidelně mi posílají i nějaké peníze, voláme si a když jsem tam byla, tak mně nechtěli ani pustit domů:)))) To je holt jiný přístup.... Jinak seznamky jsem zkoušela, jsem pořád pěkná žena, a sešla jsem se s několika muži, ale buď to jsou muži, kteří jsou bez práce, bez bytu prostě nepoužitelní, a nebo ve velké většině chtějí jen intimnosti:(((( Ještě jednou děkuji za krásný dopis a mějte se moc hezky:))) Katka

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?