Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Tom
21. září 2023
Bolest

Smysl života…?

Dobrý den, je mi 32let a již delší dobou mám deprese které pramení z pocitu nenaplněného života. Pocházím ze sociálně slabší rodiny a od dětství jsem vyrůstal bez otce. Jako druhému dítěti mi nebylo věnováno tolik pozornosti a v podstatě jsem vyrůstal jako samorost chcete-li protloukal se životem s velkými sny že jednou ze mě někdo a něco bude…bohužel se tak nestalo. Sice mám dobře placenou práci, vlastní bydlení, ženu a děti ale cítím se nenaplněný. Cítím že bych od života chtěl víc. Chtěl bych něco dokázat, být v něčem dobrý. Je to asi taková krize středního věku která přerostla v deprese protože se cítím být v pasti a nevím co mám dělat. I když zkouším různé koníčky tak když už mě něco baví je to buď finančně nebo časově náročné a tak si říkám že nemá cenu v tom dál pokračovat protože se tomu nemohu věnovat naplno. A tak hledám dal a dal co v životě dělat abych se konečně cítil šťastný a naplněný protože momentálně se mi nechce žít, nechce se mi ráno vstávat z postele, nemám chuť k jídlu a nejradši jsem sám….někdy si říkám jestli by nebylo jednodušší to na tom světě zabalit abych měl konečně klid na duši.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?