Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Světlana Vášová
9. června 2023
PROSÍM, NEDĚLEJTE TO!!! Vůbec si neumíte představit, kolik utrpení připravíte svým blízkým. Všechno má vždy minimálně dvě řešení, tak si nevyberte tu horší variantu. Potkala jsem na těchto stránkách úžasnou ženskou, měly jsme stejný osud, zemřel nám oběma manžel. Setkaly jsme se, plánovaly společnou dovolenou...jenže Anička tu situaci neustála a sáhla si na život. Dodnes si nedokážu odpustit, že jsem to nepoznala, že jsem nějak nezasáhla. Měla to promyšlený, tak trochu mi ten den zalhala...a pak najednou volala její neteř, že Anička už není. Dlouho jsem váhala, zda jít na její pohřeb; nakonec jsem tedy šla a na vlastní oči jsem viděla tu spoušť, kterou za sebou zanechala.
Nevím, jestli jí někdy dokážu úplně odpustit. Zasáhlo mě to, vrátilo o rok zpátky, a to jsme byly kamarádky jen díky stejné zkušenosti s odchodem milovaného člověka. Co taková definitivní tečka udělá s přímými příbuznými, celoživotními přáteli si vůbec nedovedu představit. Prosím, vždy jsou minimálně dvě cesty, nevydejte se tou nesprávnou. Děkuji.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?