Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Milan
  (kontaktovat autora příběhu)
9. dubna 2018
Díky Henrieto za podporu, jen ono je to ještě těžší že jsem v současné chvíli rozhádaný s celou rodinou, před dvěma měsíci jsem úspěšně odstátnicoval a mám titul Bc, měl jsem hodně špatné tři roky, astma, dvě těžké operace pravého koleno,celkově mám tři. Hledám si práci ale zas to nechci přehánět, postupně se dostat to života, začít chodit na rande atd. Jelikož jsem singl. Našel jsem si práce v call centru ale když jsem si byl dát procházku po keškách, dělám geocaching tak jsem si říkal že vůbec tam ani nechci nastoupit, poslal jsem další 5 životopisů během jednoho víkendu. Dneska jsem se pohádal s dědou o tom,že fakt na mrdám proto jsem nestudoval abych dělal tuhle práci. Přijdu si úplně sám, důchodci mi nerozumí a zbytek rodiny taky ne. Nyní jsem si podal další přihlášky a chci se dostat na Karlovu univerzitu, snažím se s tím bojovat. Něco jsem už dokázal za život ale nechci zas aby se mnou lidi vymrdávali. Vlastně jediná radost co mám je geocaching, díky němu se cítím skvěle ale zbytek. Celá naše rodina teta,strejda,děda,babička,bratranci furt dřepí jenom u kompu nebo telky ale nikdy jsem je neslyšel pojď vyrazíme tam na výlet nebo na kolo,procházku. To jsem dělal jen s mamkou. Tak i tak si přijdu moc sám.
S pozdravem, Milan.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?