Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Henrieta
3. října 2017
Milá Ivka, plne vás chápem, že máte zlosť, človeka to hnevá, že tu už nie sú mamy s nami. Ja sa vždy utešujem tak, že si hovorím, že tento život je len dočasný, raz sa s maminami stretneme na druhom svete. Všetko sa raz skončí, aj ľudský život. Máme nádej, že raz budeme spolu s tými, ktorých sme mali najradšej, že nás predišli a čakajú na nás. Život rýchlo na tomto svete rýchlo prejde a ja po 4 rokoch od smrti mamy mám nádej, že som krok za krokom bližšie k nej. Už sa moc ani smrti nebojím, občas si ešte za mamou poplačem, hlavne keď sú sviatky. Snáď to bude na tom druhom svete lepšie a dúfam, že sa tam (keďže sme veriace) budeme naveky radovať spolu. Nebojte sa, o pár rokov sa budete na všetko pozerať inak, budete viac duševne vyrovnaná, mení sa myslenie ľudí, mení sa život a s odstupom času bude bolesť menšia. Hlavne myslite na to, že sa s mamou stretnete a trochu vás to bude držať nad vodou. Nič nie je večné, ani bolesť, všetko sa raz pominie. Prajem vám, aby ste v sebe našli silu a hlavne sa nevzdávali, je to ťažké, ale pomaly to pôjde. Držte sa. Henrieta.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?