Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Michaela Vaškova
  (kontaktovat autora příběhu)
28. listopadu 2020
Dobry den je to uz 5 a pul roku co mi maminka odesla do nebe .A porad me to trapi a nechala tu po sobe 9 deti a ja jsem jedna z nich jsem jeji nejstarsi dcera .Vsichni jsme byli uz dospeli jen jeden braska mel jen 9 a pul a toho jsme si vzala do pece mam dve deti dceru 7let mamka ji jeste videla a byla stastna vybrala jmeno Amy ale uz syna uz ne ale jmeno Nick ma taky co vybrala mamka je to moc tezky. Odesla moc brzo mela rakovinu delozniho cipku a zjistilo se to az kdyz to mela ve 4 stadium tak ji davali jen rok bez lecby ale mamka musela podstoupit lecbu nebo zacala hodne krvacet tak ji hospitalovali v Hradci Kralove .Tam mela ozarovani a chemoterapie ale mamka uz byla slaba a po 2mesicich prisla velka rana a maminka odesla uz naveky a ani jsme se nestacila rozloucit Rika se ze cas vsechno zahoji ale me pripada cim dyl to je tak me pripada ze je to horsi .Vic a vi c mi chybi jeji hlas a jeji pritomnost .Chtela bych aby videla moje deti jak rostou a jak uz je velky jeji posledny syn kdyz odesla byl jeste maly a ted uz meri 175cm .Uz to drzim v sobe dlouho a nechci brecet doma kvuli detem a braskovi tak snad vam to neude vadit ze tu pisu ale uz jsem se musela nekomu sverit dekuji vsem Misa

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?