Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Natalie
  (kontaktovat autora příběhu)
27. června 2017
Je to hrozné ,přesně timto jsem si taky prošla.. je mi 15let a moje maminka umrela na rakovinu plic, ale já to nevedela...
Byla nemocna a mela zapal plic a taky sama nevedela ze ma nadory, doktori to totiz nezjistili, byla asi 10dni v nemocnici na kapacce a kysliku. Jezdila jsem za ni a i pres to se usmivala....asi po 2tydnech co ji pustili jela znovu do nemocnice nemohla dychat...tak pro ni prijela rychla. Byla jsem zrovna na skolnim vylete prisla jsem domu a byla u nas babicka a brecel..nevedela jssm co se deje a rekla mi ze maminku odvezli ze se ji spatne dychalo.Bylo mi hrozne mela jsem strasny strach...
V te nemocnici mamincd rekli ze ma na plicich nadory a ze chemoterapie a nic Nepomuze. nerekla to nikomu, vedela to jen moje teta a babicka ,ale ja nic...nechtela at se na ni divame ,ze umira, byla jsem za ni v patek v nemocnici nesla jsem do skoly.. Maminka byla uplne mimo , ptala se porad dokola co je za den a proc nejsem ve skole...ja zacla brecet ,protoze byla uplne mimo , drzela jsem ji za ruku! Pak jsem odesla asi po 2hodinach byla unavena.... To byl posledni den co jsem ji videla
V sobotu mela narozeniny ,mela 40 a bohuzel umrela...umrela na den svych 40catych narozenin.
Tatka a babicka to me a moji 10ti lete sestricce rekli az v nedeli rano...
Omdlela jsem.. Byl to ten nejhorsi den v mem zivote. Rikala jsem "neee ,nneee to nemuze byt prece pravda" nedokazala jsem to prijmout,nedokazala jsem si predstavit zivot bez maminky
Byla to moje nejlepsi kamaradka a nejuzasnejsi clovek ,ktereho jsem znala a vzdy mi pomohla. I ted to nedavam...to ticho doma to jak tu chybi a neni Tu... Proc ,berou dobre lidi do nebe a ty spatne nechaji tady?proc je zivot tak nespravedlivy,proc? TO SI RIKAM KAZDY DEN!...

CHYBÍŠ MI MAMINKO!!!

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?