Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Lucie
  (kontaktovat autora příběhu)
30. května 2017
Truchlení

Chybíš mi MAMINKO.

Dobrý večer.Nevím jak začít :(.13.6.2016 mi moje nemocná MAMINKA řekla,že jí našli nádor na levé plíci :( V ten den se mi pomalu začal hroutit svět :(.Doktoři MAMINCE dávali pul roku života :(.Vůbec jsem tomu nevěřila,MAMINKA byla tak moc silná a velká bojovnice .Chodila na chemoterapie 4x v měsíci,měla podstoupit 6 chemoterapii.3.9.2016 nastoupila opět na chemoterapie :( Celé noci zvracela a zvracela :( :( Měla velký kašel kterým se dusila.Ani na chvilku jsem si nepřipustila ,že by mi na věky umřela .Najednou nàm v Řijnu oznámili doktoři že přeruší lečbu ,už se nedá nic dělat (Zhroutil se mi svět).Měla nádory všude dokonce I na mozku .Musím to už nikomu říct,hrozně se trápím a pořád pláču.18.11.2017 Jsme MAMINKU převezli do hospicu :( :( Vůbec nevěděla co to JE :( :( :( Chudinka si myslela, že až začne zase sama chodit tak pujde ke mě a bude bydlet u Nás :(.25.1.2017 Měla maminka mít 59 narozeniny.Obvolala jsem celou rodinu,domluvila jsem salonek a naobjednala jidlo a dortik na oslavu MAMINKY NAROZENIN :-* .ALE 22.1.2017 přišla ta hrozná zpráva :( :( MAMINKA MI UMŘELA :( :( :( :( .V den jeji 59 narozenin Nám MAMINKU spopelnili.Vůbec nevím jak se s tim smiřím jestli to je vůbec možné.Připadám si tak prázdna .Mám dvě dcery a snažím se před nimi neplakat,pak si zalezu do postele a jen brečím.Jsem pořád hrozně náladová a nervozní.Kolikrát I ošklivá na děti.Snad nebude nikomu vadit že jsem si tady vylila srdíčko .Moc všem děkuji Lucka

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?