Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

lee-2010
  (kontaktovat autora příběhu)
21. května 2017
Dobrý den,přečetla jsem si Váš dopis a velmi s Vámi cítím.Právě prožívám podobné věci jako Vy.Mám manžela 59 let s rakovinou,metastázami v kostech,vývodem ze střeva-stomií a s vývodem z obou ledvin.Nemocnice mu doporučila po propuštění mobilní hospic,onkoložka řekla,že nemůže doporučit hospic,když nemá od ní ukončenou onkologickou léčbu.Začal krvácet ze střeva,volala jsem 155,převezli ho do nemocnice,ale nemocnice,kde mu doporučili hospic ho nepřijala a bez vyšetření odeslali pryč.Byl přijat do jiné nemocnice,kde zase neměl zprávy o léčbě.Po týdnu byl propuštěn a onkoložka ho poslala na CT,ale na vyšetření bez kontrastní látky,kvůli ledvinám,a takto to bylo na doporučence.Odborníci mu sice nepíchli kontrastní látku,ale nechali mu ji 1,5 litru vypít!!!!!To bylo minulý týden ve čtvrtek,tam to vše ještě na lehátku vyzvracel a do dneška stále zvrací,nic neudrží.Odvezla bych ho do nemocnice,ale kde??Zítra zajdu na onkologii,ať se starají.Nevím co dál.Vyčerpává mě péče o manžela,ale ještě víc jednání v nemocnicích.Je prý málo lůžek,to jsou ty úspory.Generace ale stárne,tak to už budeme chodit z nemocnic rovnou na hřbitov??

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?