Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Dana
  (kontaktovat autora příběhu)
28. ledna 2017
Truchlení

Manzel

Dobry den,je to 3dny co mi zemrel manzel,bylo mu 43 let....2roky bojoval statečně s rakovinou,oprerace, chemoterapie,nalez metastaz,jina chemoterapie,dalsi chemoterapie,no a pak uz jen symptomaticka lecba ,tlumeni bolesti....zvladli jsme to na nejslabsich naplastech,s mirnymi analgetiky...byl tolik statecny.zemrel doma,vzala jsem.si ho z nemocnice domu a starala se o nej do posledni chvile.drzela ho za ruku,odpustila,prosila o odpusteni,slibila,ze vse zvladnu ,ze muze odejit,jiz trpel jaterni encefalopatii,pak odesel vydechl naposled....od te doby ziju jak ve snu.resim veci kolem,musim mame dve deti velke,ale i tak .staraji se o me.ja o ne,ale i presto mi moc moc chybi...stale cekam ze prijde vrati se nebo ze zavola.mam starch co bude dal.nekdy placu,nejdy nemohu ani plakat,nejhorsi jsou noci,spanek neprichazi a kdyz usnu je probuzeni strasne....vse mi opet dochazi a je to jak zive....tolik jsem ho milovala.mam doma jeho fotku,se svickou a kvetinou....ja nevim jak zit dal.byl tolik prakticky a ja neumim nic......nikdy to nepreboli.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?