Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Henka
10. ledna 2017
Milá Hanka, je mi ľúto, že vám zomrel partner. Mne v priebehu 23 mesiacov zomrela babka a po nej mama. Babka mala síce 83 rokov, ale nikdy som nečakala, že mama pôjde tak rýchlo za ňou. Prvý rok som fungovala len na liekoch, pretože som vôbec nemohla spávať, strašne ma to trápilo, že mama rýchlo ochorela na rakovinu a 5 týždňov po stanovení diagnózy zomrela. Mala 63 rokov. Zostali mi dve dcéry. Jedna z nich je v období puberty a je to s ňou ťažké, pretože často si robí veci po svojom. Ja niekedy vôbec nemám silu na nič, pretože musím doma dohliadať, či je všetko v poriadku, fungujem tiež ako robot. Viem, že mamička by mi hodne s deťmi pomohla, keby žila. Aj po pôrodoch mi veľa pomáhala, varila mi keď som bývala chorá, starala sa kde mohla. Aj cez prázdniny mi varovala deti, lebo ja som musela byť v robote. Zostal mi otec a manžel, ale tá mama mi aj tak strašne chýba. Niekedy mám dni keď všetko zvládam, ale niekedy nemám chuť na nič, nič sa mi nechce urobiť, hlavne na sviatky je mi smutno, pretože mama zomrela pred Vianocami. Stále mi zostáva bolesť na duši a viem, že to iné nebude. Niekedy si prajem ísť za ňou, ale nemôžem. Mám deti, ktoré musím vychovať, je to ale ťažké bez nej. Viem, že by mi vždy poradila, mohla som sa jej so všetkým zdôveriť, keď som mala nejaké starosti. Držte sa všetci, myslím na vás. Henka

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?