Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

In reply to by Anonym (neověřeno)

Tomáš Mašek
25. prosince 2016
Ahoj Míšo, tak jsem zase tady. Myslel jsem, že budu mít ještě čas, ale těch věcí okolo vánoc bylo tolik, že jsem nestíhal. Chtěl jsem a přeji ti krásný vánoce, i přestože si myslím, že nikdo v tvé nebo podobné situaci je mít krásné nemůže. To je asi miliarda lidí a většina těch, co v době vánoc navštíví web jako je tento..Já se fakt těším, až ten klučina zase přijde. Trochu se bojím se ho vyptávat, nejsem žádnej psycholog, tak abych mu nějak neublížil..Nevím jestli mu to mám říct na rovinu nebo se jen zeptat a potom hned na Dobrého Anděla..Snad se mi to alespoň trochu podaří. Mamce jsem zrovna dvakrát v dětství nepomohl, tak snad to klapne tady. Jinak, co se týče vánoc..nějak si nedovedu srovnat v hlavě jestli vánoce jsou svátky míru a klidu.Co se týče spokojených zdravých a bohatých lidí, tak jsou asi krásné...No to bohatých tam asi nemuselo být.Napadlo mne, že se spousta lidí, v četně mé úžasné ženy honí za penězma, vymění víkendy strávené s rodinou za pár papírových krabiček, které lidem udělají radost, ale připadá mi, jako by se duch vánoc ztrácel v té hmotě věcí. Pak jsou lidé, co nemají ty tak důležité peníze a nejenom, že děti jsou zklamaní, že nedostali to co chtěli, ale i rodiče, že neudělali radost. Nakonec lidi, co se nesejdou u stolu vůbec..Na úplný konec, když se nesejdou u stolu i když by mohli...
Ahoj Míšo

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?