Přidat komentář

Reagujete na příspěvek

Blanka
  (kontaktovat autora příběhu)
13. října 2016
Dobrý den paní Marto, nejprve přijměte hlubuku soustrast. To co se stalo Vám jsem prožila před rokem, náhlá smrt mého milovaného muže (50let) mi obrátila život, stejně jako mým 3 dcerám. Nejprve se mi chtělo umřít. Měla jsem taky stavy, že jsem si říkala, že to zvládnu a pak jsem propadala zoufalství. Antidepresiva jsem užívala10 měsíců. Ty mi hodně pomohly, nemohla jsem ani jíst.Holky dvojčata studují a když nás přepadá smutek pláčeme v objetí spolu, to je asi má rada, jak reagovat na pláč dětí, ale zároveň je ujistím, že jsem tady pro ně a že to zvládneme. ( nevím kolik let je Vaším dětem). Po roce jsme to nějak přijaly, jestli se to dá říci, čas tomu pomůže. Ale už náš život nikdy nebude tak radostný jako předtím. A člověk se trápí mnoha věcmi, tatínek zkrátka chybí a bude. Ale člověk prostě spoustu věcí neovlivní a tak stávají i takovéhle katastrofy, protože já si ze začátku spoustu věcí vyčítala, že jsem si měla všimnout, že mu není občas dobře a co jsem měla uděla atd., ale tím si asi projde každý, kdo příjde o někoho milovaného.
Přeji, aby jste tu bolestnou ztrátu překonali co nejlépe.
Blanka.

Napište svoji reakci

Zadejte jméno nebo přezdívku.
Mohou vás čtenáři příběhu kontaktovat?