Veronika
  (kontaktovat autora příběhu)
14. února 2021
Truchlení

Těžké se vyrovnání se smrtí

Jsem z toho hrozně unavená, mám pocit, že pokaždé když si myslím, že je vše v pořádku, tak není.
Tohle beru spíše jako vypsání se.
Od svých 11 let jsem byla umístěna v dětském domově a jediný člověk, který se mnou chtěl být v kontaktu byla matčina kamarádka. Já jsem ji brala jako tetu, protože se o mě a mého bratra starala když se matka vracela domů opilá, když jsme neměli co jíst, když nám matka jak fyzicky a psychicky ubližovala. Byla jsem se s ní v kontaktu po celou dobu i když jsem ve svých 19 letech odešla s dětského domova.
Nedávno jsem ji chtěla opět zavolat a kontaktovat ji, hodně jsme si vždycky popovídaly .. No a nemohla jsem se jí dovolat. Poté mi přišla jen SMS zpráva od jejího manžela z jejího telefonního čísla, že zemřela. Nyní se snažím dohledat všechny příbuzné přes sociální sítě a pomalu ztrácím naději. Jediný kontakt, který jsem měla je její telefonní číslo, které nikdy asi nezapomenu.

113 lidé vyjádřili účast.
Mourinka
6. března 2021
Já nevím, ale aby vám to hledání příbuzných ještě víc neublížilo, pokud je najdete... ono pokud s vámi nebyly v kontaktu předtím, tak se to asi těžko změní :/
Veronika
16. února 2021
Co třeba zkusit Poštu pro Tebe? Existuje ještě? Jen takový nápad...