Mirka
  (kontaktovat autora příběhu)
5. září 2022
Doprovázení

Setkání s duchy a nečekané návštěvy od sousedů

Přeji krásný večer. Moje nevlastní stará teta (93) již jen leží v domácí péči (jsem v Rakousku, tak je placená 24 hodinové péče osobní ošetřovatelkou - také rodinou), ale byly jsme spolu s ošetřovatelkou a teta občas mluví s někým ze spaní. Mluví s rodinou atd. Ráda bych se zeptala, zda někdo, jako já, viděl v noci nejbližšího zemřelého umírající tety - manžela a osoby ženského pohlaví (žena bez výrazu v obličeji, s bílou kápí a delšími vlnitými vlasy) s pozitivní energií. Dále bych se zeptala. Jednou jsme tetě volaly záchranku, jelikož min 20 minut nereagovala a mluvila z agonie, že má bolesti. Mezi sousedy se to samozřejmě rozkřiklo a přišla jedna sousedka za 14 dní a říkala tetě, jak je ráda, že to dobře dopadlo. My byly rády, že na to teta zapomněla. Nerada bych tetu opět vystavila podobnému stresu. Je lepší ji takové návštěvy z naší strany zakázat, nebo povolit ( netušíc s čím nějaká sousedka opět přijde ). Teta sice vnímá, že někdo přišel, ale je to pro ni vysilující a reaguje pouze ano, či ne. Předem děkuji za odpověď

81 člověk vyjádřil účast.
Maruska
6. září 2022
Dobry den, muj tatinek, kdyz odchazel, ptal se me, kdo je ta pani, ktera u neho cely den sedi. Ze ji zna, ale nemuze si vzpomenout. Ja ale nevidela nikoho.
K druhemu tematu- kazdeho potesi, ze na nej nekdo mysli a znami a pratele na nej nezapomněli. Navic ve stari je jich cim dal mene. Ja k tatinkovi navstevy poustela, i kdyz spal nebo odpocival. M

In reply to by Anonym (neověřeno)

ian
6. září 2022
Zemřelé příbuzné a světelné osoby vídají umírající ke konci života, ale příbuzní je většinou nevidí. Jsou to průvodci do příštího místa působení. Mnoho svědectví tohoto druhu je v knize The Art of Dying od dr. Petera a Elizabeth Fenwickových.

In reply to by Anonym (neověřeno)

Maruska
6. září 2022
Dekuji za zpravu a literaturu. Zivot je zvlastni, nic o nem skoro nevime. M