malicek
  (kontaktovat autora příběhu)
7. září 2015
Prognóza

Rakovina plic

Bylo září minulého roky. Tatkovi diagnostikovali rakovinu plic. Chodil na chemoterapie.... snášel je dobře... rakovina na krátkou dobu polevila...minuly měsíc jel na domluvené ozařování... a tam mu zjistily, ze rakovina opět začala růst a to hodně rychle... Poprvé v životě sem ho viděl plakat.

477 lidé vyjádřili účast.
malicek
21. dubna 2015
Bylo září minulého roky. Tatkovi diagnostikovali rakovinu plic. Chodil na chemoterapie.... snášel je dobře... rakovina na krátkou dobu polevila...minuly měsíc jel na domluvené ozařování... a tam mu zjistily, ze rakovina opět začala růst a to hodně rychle... Poprvé v životě sem ho viděl plakat. Byl to chlap jak hora..ale jak nemoc nabyla prudkého růstu, tak tatka byl slabší...dnes zemřel...

In reply to by Anonym (neověřeno)

Vlasta
29. dubna 2015
Upřímnou soustrast ......je mi to moc líto ! V červnu to budou 2 roky, kdy mi zemřel můj milovaný manžel ( bylo mu 38 let ), na tuto zlou nemoc. Musíme věřit, že je Vašemu tatínkovi, i mému manželovi, už jen dobře a jednou, až přijde náš čas, se určitě setkáme !

In reply to by Anonym (neověřeno)

Vlasta
29. dubna 2015
Upřímnou soustrast ......je mi to moc líto ! V červnu to budou 2 roky, kdy mi zemřel můj milovaný manžel ( bylo mu 38 let ), na tuto zlou nemoc. Musíme věřit, že je Vašemu tatínkovi, i mému manželovi, už jen dobře a jednou, až přijde náš čas, se určitě setkáme !

In reply to by Anonym (neověřeno)

Maryz
  (kontaktovat autora příběhu)
12. května 2015
Je to hrozná bezmoc, taky mě umřel taťka na rakovinu letos v dubnu. Poslední týden jsme ho měli doma. Pořád si říkám,zdali šlo něco nějak udělat jinak, že by tu třeba byl. Nemůžu uvěřit tomu ,proč zrovna on. Zbytek rodiny se mnou nechce smrt rozebírat, berou to, že už odešel, tak co řešit, ale já se trápím a nemám o tom s kým mluvit. O svých pocitech a o bolesti. Kdybyste chtěl ,napište mi. maryz@tiscali.cz