Zdenek
  (kontaktovat autora příběhu)
7. srpna 2022
Truchlení

Nerovný boj s glioblastomem

Dobry den. Má přítelkyně měla epileptický záchvat 10.11.2021 a poté bylo zjištěno ze se jedna o glioblastom. Dne 2.12.2021 byla provedena operace, kdy se podařilo nádor ze sta procent odstranit. Lékař apeloval aby přítelkyně následně pokračovala v léčbě a to ozařováním a chemoterapii. Bohužel v době covidove nechtěla být přítelkyně dva měsíce sama v nemocnici a ještě ve špatném stavu po chemoterapiich a proto hledala alternativní léčbu. Bohužel potkala pana Sulu, který tvrdil, ze glioblastom vyléčí a ze přítelkyni zařadí do klinické studie s genovou terapii. Ta se nikdy nekonala a pan Sula s jeho kumpany jen tahali peníze za infuze amigdalinu, vysokých dávkách vitamínu C atd. , dále psycholozka která tvořila meditace a další nabaleni obchodníci s naději. Na bolest hlavy přítelkyni sdělili, ze nádor na mozku nebolí a ze se jen hojí jizva po operaci. Totální výsměch z jeho strany, jelikož tím, ze sproste lhal, tak akorát zkrátil mě přítelkyni, tu se mnou a dětmi být o trochu déle. No bohužel nyní je již jedno řešit proč jsme nesli jinou cestou, ale přítelkyně byla bojovnice a stále byla strašně pozitivní clovicek. Patří ji za to můj velký respekt a budu věřit, ze se znovu setkáme. Přítelkyni byla zjištěna recidiva 9.4.2022 a dne 28.6.2022 svůj nerovný boj prohrála. Chtěl bych jen tímto apelovat na všechny aby nenaleteli obchodníkům s naději, kteří se nestiti vůbec ničeho a žijí si jako baroni z peněz zlomených lidi. Toto by nemělo v dnešním světě mít možnost fungovat a doufám, ze pan Sula a jeho parta se dočkají náležitě odměny. Každopádně je tato nemoc hrozná a zákeřná a člověk si prochází peklem …

100 lidé vyjádřili účast.
Natálie
20. září 2022
Dobrý den, je mi velmi líto, ze jste si prožili co popisujete. Bohužel aktuálně prozivame stejný osud i přes standardní léčbu. Manžel diagnóza glioblastomu 09/2021 teď 08/2022 recidiva bez možnosti další lecby. Vím ze je to pro vás ještě dost citlivé, ale budu rada za každou radu ohledně posledních dnu/tydnu, co mohu pro manžela udělat případně co očekávat? Děkuji a mnoho sil
Michaela
  (kontaktovat autora příběhu)
29. srpna 2022
Dobry den, je mi hrozné líto co vás potkalo.. přeji hodně sil