Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
10. června 2021
Truchlení

Nahla smrt manzela

Dnes je to jeden mesic co mi nahle odesel manzel, moje zivotni vsechno,jeden mesic neprekonatelne bolesti, smutku,samoty a zoufalstvi, i pred mesicem byl krasny slunecny den, spolecne odpoledne....po 22 hod.se vse zmenilo,uplne vsechno a nikdy uz to nebude jine, nemam silu na kazdy dalsi den, nemam silu branit se cemukoliv co prozivam....tolik mi chybi ze se smutkem zalykam, jeho ztrata me dusi a nici....nezvladam pomysleni kolik jeste mesicu bolesti bych mela prezit bez jeho pritomnosti ....

55 lidé vyjádřili účast.
PAvla
  (kontaktovat autora příběhu)
13. června 2021
Hanny.... je mi to tak líto. Kéž by se bolest dala dělit, abychom si tak mohli vypomáhat. Ale nejde to. Tak alespoň touto cestou Vás v duchu objímám a přeji sílu. Zvládnete to. Plačte, truchlete....uleví se. Držte se! Nejste sama!

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
15. června 2021
Pani Pavlo moc dekuju,placu ale uleva neprichazi,naopak mam pocit ze s realitou zivota je bolest a smutek vetsi...
Jana
  (kontaktovat autora příběhu)
10. června 2021
Milá Hanny moc dobře si pamatuju váš příběh. Já přišla před 2 měsíci o milovanou maminku a pláču a je mi hrozně těžko den ode dne více. O to více vás dovedu pochopit, protože ztráta milovaného člověka se nedá ničím ani nahradit. Kdo to nepřežije neuvěří. Milá Hanny držte se a myslete na to, že manžel by určitě nechtěl, aby jste takhle trpěla. Moc na vás myslím a z celého srdce tomu opravdu rozumím, věřte mi. Pokud možno příjemnou dobrou noc. Jana

In reply to by Anonym (neověřeno)

Hanny
  (kontaktovat autora příběhu)
11. června 2021
Pani Jano tolik vam dekuju....podpora je pro me velmi dulezita,je to neskutecna bolest a zivotni ztrata, ztrata tak velika ze mam pocit ze prichazim o rozum,chybi mi vic a vic a nikdy neprestane, byl pro me poslednich 25 let nejdulezitejsi clovek meho zivota, byl pro me vsim....dekuji...