Petr
  (kontaktovat autora příběhu)
4. května 2020
Bolest

Můj život

Dobrý den nejdříve o mém problému nejdříve jsem si začal brát první půjčku jenomže čím mi víc chyběli peníze a tak jsem vzal další půjčku a další tom jsem se dostal do finančních dluhů strašný kolotoč v životě mi nastal tím že jsem půjčky už nestačil splácet a pokusil se i o sebevraždu protože jsem psichycky na dně už z toho všeho stále se mi to motá v hlavě a nevím jak dál prostě jsem ztroskotal na samém dně se potápím a není kdo by mi pomohl obracím se s pomocí znovu dál žít nový život ale už v nic ne doufám prostě se utopím na dně no není kdo by mi pomohl kdyby se někdo slitoval a pomohl mi

190 lidé vyjádřili účast.
Michaela
4. května 2020
Dobrý den Petře.... nejhorší blbost zaplácávat půjčku půjčkou...pokud máte práci,jde vše spravit.Můj kolega v práci si takto nadělal dluhy za více jak milión...řešil to insolvencí a za rok je z toho venku.... poctivě splácí,bere navíc každou brigádu...ano zůstává mu tak tak na přežití,ale konečně bez stresu,a je v klidu.Ničeho se nebojte,zkuste se nejdříve domluvit na splátkách,pokud to už není možné, jediná možnost je oddlužení.Udělal jste blbosti,ale postavte se tomu.Zabijet se kvůli ,,blbosti půjček''...jsou hochu horší věci.Zkuste se zamyslet co s tím je možné udělat,samo se nic nevyřeší.A za nic se nestyďte zvedněte hlavu a jednejte...čím dýl to bude trvat,tím hůř.A pokud máte rodiče,sourozence,svou rodinu,myslete na ně...dluhy by po Vás zůstali jim...ty nikdo nespláchne.Takže odvahu a uvidíte,zvládnete to....

In reply to by Anonym (neověřeno)

Petr
  (kontaktovat autora příběhu)
6. května 2020
Dobrý den ano udělal jsem velikou blbost to je pravda ale bohužel už nic nejde vzít zpět no to je to nejhorší žít stím že jsem všechno skazil ty půjčky opravdu cesta do pekel jediná možnost už je ta insolvence no na splátky půjček už nemám peníze pořád pracuji ale peníze na splátky už nejsou proto jsem si chtěl vzít i život už to nešlo dál zvládat

In reply to by Anonym (neověřeno)

Michaela
6. května 2020
Petře běžte do toho.... uvidíte, uleví se Vám.5 let uteče a vy budete ze všeho venku.Nejste sám kdo do toho takto spadl....A okamžitě přestanou upomínky, telefonáty a hlavně Vám přestanou růst penále.... zbytečně Vám dluhy narůstají.Přeji Vám , ať opravdu tento krok uděláte,nebojte se toho.Zvládnete to.

In reply to by Anonym (neověřeno)

Petr
  (kontaktovat autora příběhu)
6. května 2020
Děkuji za podporu ano udělám insolvenci to je jediné možné řešení nejhorší jsou teď ty telefonáty a SMS z upomínkami kdy zaplatím no bohužel stalo se a musí být jiná cesta z toho než si vzít život...

In reply to by Anonym (neověřeno)

Michaela
6. května 2020
Tak to jsem ráda... držím Vám pěsti.Nebojte se a hned začněte jednat.Na nic nečekejte,není se za co stydět.Sám uvidíte, že toto řešení je nejlepší a život Vás začne těšit.A takovéto věci řeší tisíce lidí,nejste jediný.A novou šanci má dostat každý,kdo opravdu chce vše spravit.

In reply to by Anonym (neověřeno)

Petr
  (kontaktovat autora příběhu)
6. května 2020
Děkuji za držení palců... No máte pravdu takovích lidi je spousta co do toho takhle spadly... Ano to je pravda že si každý má zasloužit nový start do života tak budu doufat ve svou šanci i já každopádně děkuji a kdyby náhodou tak moc děkuji každá rada se Cení a podpora tím víc se Cení budu doufat v novou naději na nový život

In reply to by Anonym (neověřeno)

Michaela
  (kontaktovat autora příběhu)
7. května 2020
Peťo nemáte zač děkovat...vím jaké to je,zůstat na vše sám...moc ráda se dozvím jak to s Vámi dopadlo, kdyžtak napište na e-mail.Pokud si budete chtít popovídat,vypsat se z trápení.Život je boj,ale bude takový jaký si ho uděláme.A nebojte, vše dobře dopadne.

In reply to by Anonym (neověřeno)

Petr
  (kontaktovat autora příběhu)
7. května 2020
Dobře můj meil je petr.sadilek83@seznam.cz děkuji

In reply to by Anonym (neověřeno)

Petr
  (kontaktovat autora příběhu)
6. května 2020
Ani vlastně nevím jak vlastně říct jak vám za vše poděkovat vůbec za to že jste mě kontaktovala tady na tom odkazu kam jsem vložil svůj příběh který ani vlastně nikoho nemusí zajímat tak že děkuji za Vaše slova snad mi dá bůh sílu do boje

In reply to by Anonym (neověřeno)

Petr
  (kontaktovat autora příběhu)
6. května 2020
Michaelo tohle je to těžký tohle se mě stát nemělo no je to strašný až děsivé bojím se toho