radek
  (kontaktovat autora příběhu)
9. dubna 2021
Truchlení

milovaná maminka

Dobrý den je to přesně 11.března jsem musel zavolat moji milované tchyni záchranku ať třeba někdo nadává na tchýně tak já můžu říct že byla báječná babička pro moje kluky a to jich mám 3. je to že já i moje manželka ve společné domácnosti jsme prodělali covid a vůbec jsme netušily že bychom ohrozily babičku tě vůbec nic nebylo a potom až po skoro 10dni začala trochu kašlat ani teplotu velkou jenom zvýšeno a ze dne na den 11.brezna to začalo musel jsem už zavolat záchranku už ji bylo hodně špatně. teplota špatné dýchání bolení kostí tak nemocnice a že přes noc lékaři řekli že se to zhoršilo tak v pátek ráno ji dají plicní ventilaci ale vůbec nam nevolali jestli třeba je to pro ni dobře nebo né manželka j se to dozvěděla až odpoledne a ještě k tomu že její stav je velice vážný a taky doktor řekl že z takového stavu ne nedostávají ani 40leti beru je to hnusné každý musí umřít ale nemůžeme všechny pacienty brát jako kus hadru.a tak víkend byl před náma a to ještě bylo jaksi v pořádku zatím se držela všechno fungovalo a po víkendu j se její stav velice zhoršil měla obrovský vysoké teploty a když jsme se zeptali doktora aby ji dal léky na covid tak vám řekne že už je pozdě že léky které zabírají tak týden před tim než máte dojem že máte covid. a ještě nam zavolá ve čtvrtek do poledne že by bylo dobré se rozloučit s maminkou že ji klesá tlak ti pádem že se neprokrvuje oběh celého těla tim ze uz vlastně nema nadějí no prostě strašné že už vlastně i když tam leží dýchá tak je otázkou hodiny že už umře nic nejhoršího jsem nikdy nezažil a ani nevím že jestli někdy se s tím smířit a hlavně pro manželku jediná osoba která byla vždy u ní pri jakém koliv problémů vyrůstala jenon s maminkou neměla otce takže 40 let jenom maminka a c je do nebe volají tak maminka umřela 18.března moje manželka má 22.března narozeniny 40 let kulaté může my někdo říct je tohle normální aby člověk prožil tolik bolesti a taky vim že to nepřestane nikdy bolet nevím co mám dělat a hlavně ani nevím jak mám pomoct moji manželce protože ta trpí neskutečnou bolestí a vim ze teď jako miluji manžel ji chci pomoct ale nevím jak . kluci jsou docela velcí 22 let 17let ale nejmenší je na tom hůř 8let ten ji chce zpátky a ze ať dojde však je v nemocnici jak vysvětlit malému klukovi že jeho milovaná babička už nedojde a ze vedle v pokoji už spát nebude promiň tě vás tady otravují o svých problémech ale každý na svojich dost ale budu rád za každou radu. ale určitě budeme muset vyhledat psychoga je to opravdu strašná bolest a člověk ví že se musí starat dál o rodinu ale nejraději bych se chtěl vypnout část mozku a zapomenout. děkuji

72 lidé vyjádřili účast.
Alena
  (kontaktovat autora příběhu)
9. dubna 2021
Dobrý večer Radku, mám podobne zkušenosti. Chtěla jsem pro maminku mimotelni oběh, ten by ji pomohl, ale bylo mi řečeno, ze je to metoda určena pro mladší. Mamince bylo 72. Byla zdravá a stejně to nezvládla. Obrátila jsem se na organizaci “na konci dechu” a společnost “ke korenum”. Zkuste jim zavolat, jsem si jistá ze vám i ženě pomůžou. Já dnes maminku pochována asi po 14 dnech co zemřela. Je toho trochu lepší. Šle samozřejmě to pořad boli a bolet bude.
Myslím na vás a držte se.
Alca

In reply to by Anonym (neověřeno)

Radek
  (kontaktovat autora příběhu)
10. dubna 2021
Dobrý den děkuji a určitě se podívám a zavolám proto že každá rád a teď přijde vhod a je strašné jak člověk může tak trpět a nevím ani jestli moje žena to dokáže někdy strávit takovou bolest já jenom že to bude časem lepší....děkuji
Alena
  (kontaktovat autora příběhu)
9. dubna 2021
Dobrý večer Radku, mám podobne zkušenosti. Chtěla jsem pro maminku mimotelni oběh, ten by ji pomohl, ale bylo mi řečeno, ze je to metoda určena pro mladší. Mamince bylo 72. Byla zdravá a stejně to nezvládla. Obrátila jsem se na organizaci “na konci dechu” a společnost “ke korenum”. Zkuste jim zavolat, jsem si jistá ze vám i ženě pomůžou. Já dnes maminku pochována asi po 14 dnech co zemřela. Je toho trochu lepší. Šle samozřejmě to pořad boli a bolet bude.
Myslím na vás a držte se.
Alca