Klub Podvečer

Klub Podvečer nabízí pomoc a podporu pozůstalým. Je to prostor pro setkání lidí, kteří mají podobné zkušenosti a prožívají podobné životní období. V klidné a přívětivé atmosféře zde mohou sdílet své zkušenosti, starosti i radosti.

Klub Podvečer provozuje nezisková organizace Cesta domů, z. ú. v Praze. Klub Podvečer nabízí přátelskou a otevřenou atmosféru s posezením u čaje a kávy těm, kteří se vyrovnávají se ztrátou blízkého člověka.

Po ztrátě blízkého člověka, o kterého jste se dlouho starali, po jeho smrti a starostech kolem pohřbu na vás může situace náhle a velmi těžce dolehnout. Možná pocítíte bezmoc, vyčerpání, beznaděj a hluboký smutek. Ačkoliv po čase nejhorší bolesti pominou, stále znovu se k vám mohou vracet návaly smutku, možná i vzteku a zoufalství a vy se cítíte velmi osamělí. Nabízíme přívětivý prostor pro sdílení vašich prožitků, zkušeností, obav i radostí.

Klub podvečer

  • těší a pomáhá v těžké životní situaci
  • poskytuje informace
  • pomáhá se zorientovat
  • umožňuje sdílet pocity, obavy a zkušenosti s lidmi, kteří mají stejné starosti, či s těmi, kteří podobně těžké období prožili a přiměřeně zvládli
  • pomáhá překonat nejistotu, izolaci a osamělost

Podívejte se na program klubu Podvečer a vyberte si!

Uvítáme, když dáte svoji účast předem vědět do Poradny Cesty domů: tel. 775 166 863, 283 850 949, E-mail: podvecer@cestadomu.cz.